Destek Aydınlatma Formu

SUVİDO BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.

ONLİNE ZİYARETÇİ KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ VE KORUNMASINA

İLİŞKİN AYDINLATMA FORMU

 

VERİ SORUMLUSU:

SUVİDO BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.

Adres: Adalet Mah. Manas Bulv. Folkart Towers No: 39/3408 Bayraklı/İZMİR

Tel: 0 850 840 99 35

E-posta: destek@otocikma.com

 

Değerli Ziyaretçimiz,

 

Şirketimiz SUVİDO Bilişim Hizmetleri Ticaret A.Ş. tarafından, https://www.otocikma.com/destek internet adresini ziyaretiniz sırasında doldurmuş olduğunuz iletişim merkezi formu ile tarafınıza ait isim, mail adresi mesajınızın içeriğinde yer alan kişisel verileriniz kaydedilecektir.

 

Tarafınıza ait kişisel veriler, şirketimizin güvenlik prosedürleri, günlük ziyaretçi sayısı ve profilinin belirlenmesi, Şirketimiz hizmet kalitesinin takibi, tarafımızdan talep etmiş olduğunuz bilgi, belge ve operasyonel faaliyetlerinin yerine getirilmesi, ziyaretçilerimize başvuru ve/veya diğer sebeplerle geri dönüş sağlanabilmesi ve şirketimiz iş ve işlemleri ve amacı ile ticari bildirim yapılması amacı ile kaydedilecektir.

 

Şirketimiz tarafından yukarıda sayılan amaçlarla edinilen kişisel verileriniz, işlendikleri amaçla bağlantılı ve sınırlı olarak Şirketimiz tarafından kaydedilebilir, depolanabilir ve muhafaza edilebilir. Tarafınıza ait kişisel verileriniz, yukarıda belirtilen amaçların yerine getirilebilmesi için yazılım hizmetleri ve diğer dış kaynak hizmet sağlayıcıları, barındırma hizmet sağlayıcıları (hosting servisleri), talep ya da mesajınıza ilişkin yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi ve güvenlik sebebi ile ve/veya resmi merci ve makamların talebi üzerine ilgili kişi ve kurumlarla paylaşılabilir, aktarılabilir ya da açıklanabilir.

 

Tarafınıza ait isim, mail adresi ve mesajınızın içeriğinde yer alan kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından https://www.otocikma.com/destek internet adresinde yer alan online formu doldurmanız ile otomatik yollarla işlenecektir.

Şirketimiz tarafından yukarıda sayılan amaçlarla edinilen kişisel ve özel nitelikli bilgileriniz, işlendikleri amaçla bağlantılı ve sınırlı olarak Şirketimiz tarafından kaydedilebilir, depolanabilir ve  muhafaza edilebilir. Tarafınıza ait kişisel verileriniz, güvenlik sebebi ile ve/veya resmi merci ve makamların talebi üzerine ilgili kişi ve kurumlarla paylaşılabilir, aktarılabilir ya da açıklanabilir.

Şirketimiz tarafından işlenen verileriniz ile ilgili 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 11. maddesinde belirtilen haklarınızı  Adalet Mah. Manas Bulv. Folkart Towers No: 39/3408 Bayraklı/İZMİR adresine yazılı olarak veya şirketimizin kvk@otocikma.com elektronik posta adresine ileterek kullanabilirsiniz.