Parça Durumu

Model Yılı

Aranan Kelime

Adres

" Toyota Tercel Elektrik Kontak Anahtarı Çıkma " aramanızda 1 ilan bulundu.

Şehir

Parça Durumu

İlan Başlığı

Fiyat

İlan Tarihi

İl / İlçe

Favorilerime Ekle

2021 Model Toyota Tercel Elektrik Kontak Anahtarı Çıkma Parça

950 TL

2021

Ankara / Ostim

Favori Aramalarım
Yukarıdaki listeye yeni bir ilan eklendiğinde size anında haber vermemizi ister misiniz?

Araç Kontakt Anahtarı 

Kontakt anahtarı, araçların çalıştırılması ve sistemin aktif edilmesi adına gerekli olan anahtardır. Bu anahtarlar kimi zaman klasik anahtar olarak çevirmeli olarak çalışmakta, kimi zaman bütün olarak kontak üzerine takılır ve aktif edilir. Bununla birlikte kimi araçlarda ise kart sistemine dayalı kontakt anahtarı sistemi mevcuttur.

Kontakt anahtarları araç beynini aktif ederek, motorun çalışmasını ve ateşleme sisteminin aktif hale gelmesini sağlar. Bu sayede gaz, fren ve debriyaj kullanıma hazır hale gelir. Anahtar ile araç çalıştırılmadığı sürece bu aksiyonlar hayata geçmez ve araç kullanılamaz.

Çıkma Kontakt Anahtarı 

Araç anahtarları hayatımızın her alanında yanımızda taşıdığımız ufak eşyalardan bir tanesidir. Bu nedenle kaybolma riski altındadırlar. Araç anahtarlarının kaybolması ve yedek bir anahtar bulunmaması durumlarında ise araç sahipleri otomobilleri çalıştıramayacak ve günlük rutinleri aksayacaktır. Bu durum özellikle de acil senaryolarda problem yaratacaktır.

Araç kontakt anahtarlarının kaybolması durumunda ilk olarak akla çıkma kontakt anahtarı seçenekleri gelir. Çıkma kontakt anahtarı alarak, sıfır anahtar maliyetinden çok daha ucuz maliyetler ile yaşanan bu problem çözülebilir. Uygun fiyatlar ile araç anahtarlarının yedeklerini almak iyi bir çözüm olacaktır.

Yedek Kontakt Anahtarı Modelleri 

Otocikma.com olarak tüm otomobil markaları için geniş model skalası ile çıkma ve yedek parça ürünleri sunmaktayız. Bu ürünler sayesinde otomobil sahipleri her türlü ihtiyaçlarını uygun fiyatlar ile çözüme kavuşturmaktadır. Yedek ve çıkma otomobil anahtarı modellerini de sitemizden temin ederek araçlarınızı kullanamama problemini çözebilirsiniz. Sitemizde en çok tercih edilen yedek otomobil anahtarı modelleri şu şekildedir;

  • Opel anahtarı
  • Mercedes kontakt anahtarı
  • Volvo anahtarı
  • BMW anahtarı
  • Tofaş anahtar grubu
  • Audi anahtarı

Bunlar ve daha fazla araç anahtar grubu için kategorilerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.  

 

Oto Anahtar Grubu Fiyatları

Oto anahtar grubu ürünleri aracın markası ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca modellere bağlı olarak ortaya çıkan kontakt seti türlerine göre de fiyatlarda farklılıklar olacaktır. Örneğin, kartlı bir kontakt seti ile çalışan sistem mevcut ise kartların elektronik olarak yazılım ile desteklenmesi de gerekeceğinden dolayı kontakt seti fiyatları artar. Buna karşın, standart çevirmeli kontakt seti sistemi mevcut olan araçlar için fiyatlar 300 TL gibi uygun seviyelerden başlayabilmektedir.


ORİJİNAL ÜRÜNE
%100 DESTEK

ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ

7/24
CANLI DESTEK

İNTERNETTE
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ