• İzmir Oto Çıkmacılar

İzmir Çıkma Yedek Parça 

İzmir ilinde ki oto çıkma parça satan firmalar çoğunlukla Bornova 2.sanayi sitesinde ki dere kenarında toplanmışlardır. izmir Karabağlar çıkma yedek parça satan oto çıkmacı lar da bulunmaktadır. Karabağlarda ki çıkma parça satan firmalar daha çok mekanik ağırlıklı parça satmaktadır. Yani izmirde aracınıza çıkma motor, çıkma şanzıman, çıkma silindir kapağı, gibi mekanik parça arıyorsanız önceliğiniz Karabağlar olmalı. Ayrıca arızalı şanzımanların tamir ve bakımıda burdaki oto çıkma satan firmalar tarafından tamir edilmektedirler. 

izmirde ki büyük çıkma parça satışı yapan firmaları özetlersek :

* Ünallar Oto Çıkma ( Her marka ve model aracların motor, mekanik, far, stop, kaporta parçalarını bulabilirisniz.)

* Çelik Oto ( Honda ve Japon araçların çıkma yeni parçalarını temin edebilirsiniz. Satışını yaprığı 2.el çıkma parçalar araçtan sökülme olup orjinal ve hatasız parçalardır.

* Hakan Otomotiv ( 2.sanayi dere kenarında konumlanmış olan iş yerinde Ford markalı araçların orjinal çıkma yeni parçalarını bulabilirsiniz.Ayrıca hasarlı araç satışıda yapılmaktadır.)

* Cüeyt Renault  ( Renault araçların çıkma parça satışı yapmaktadır.)

* Ece Opel ( Opel araçların  motor, şanzıman, silindir kapağı, kaporta parçaları satışı yapılmakta olup orjinal parçanızı ucuz fiyatları ile temin edebilirsiniz.)

* Burak Oto Hurda ( Karabağlar da ki eski Aydın İzmir yolunda bulunan iş yerinde hurdaya ayrılmış eski ve yeni model araçların parça satışı yapılmakta olup, alacağınız araba parçası araç üzerinden sökülüp satılmaktadır. 

* Kul Oto ( Bornova 2. sanayi dere kenarında bulunan iş yerinde japon araçlara ait çıkma yedek parça satışı ağırlıklı olarak yapılmaktadır.

* Asistan Oto (  Peugeot ve Citroen markalı araçların çıkma yeni parçalarını bulabilirsiniz. Ayrıca hasarlı araç satışıda yapılmaktdır. )