Sıkça Sorulan Sorular

 

Almak istediğimiz oto çıkma parçasını güvenli alabilirmiyiz.!

otocikma.com'dan yapacağınız alış-veriş'lerinize otocikma.com e-ticaret şeklinde hiç bir süretle aracılık etmemektedir.

Almak istediğiniz mal/ürün satıcının belirtmiş olduğu ödeme şekline göre yapılmaktadır.otocikma.com a kurumsal üyelikler referansla kabul edilmektedir.

Üye ilanlarından almak istediğiniz mal/ürün alış-verişlerinizde mağdur olmamak için 'kapıda ödeme vb'gibi seçenekleri tercih ediniz.

 

  *Üye ilanlarından parça satın almak istiyorsanız, kapıda ödeme v.b. gibi güvenli yollardan işleminizi gerçekleştiriniz.

 

*Üyelerimizden yapacağınız alış-verişler de otocikma.com'un hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

*Üye ilanlarından almak istediğiniz oto çıkma parçasını güvenli olarak almak isterseniz, iletişim bölümünden bize ulaşınız. Müşteri temsilcimiz size, güvenli alış-veriş hakkında yardımcı olacaktır.  

 

*otocikma.com web sitemizde, kurumsal ve bireysel üye ilanlarında, e-ticaret şeklinde satışa aracılık etmemektedir.

 

 

Aldığımız oto çıkma parça arızalı çıkması durumu !

 

*Satın almayı düşündüğünüz oto çıkma parçasını, alacağınız firmadan, garanti ile ilgili detayları konuşun. Her firmanın kendine özgü garanti süreleri ve şartları vardır. Mekanik, elektronik v.b. gibi oto çıkma parçasında her hangi bir oynama, açma v.b. gibi işlem yapmayınız ve yaptırmayınız.

 

* Bu gibi durumlarda, garanti kapsamı dışında kalırsınız. Arızalı oto çıkma parçasını, aldığınız firmaya geri iade edin veya başka bir oto çıkma parça göndermesini talep edebilirsiniz.

  

   Aradığım  oto çıkma parçası nasıl bulabilirim !

 

* otocikma.com  web sitemize, üye oto çıkmacıların eklemiş olduğu,  HURDA BELGELİ ARAÇLAR kısmından, hurda belgeli araçlardan, istediğiniz oto çıkma parçasını alabilirsiniz.

 

* Ana sayfada yer alan;  MARKA BAZLI OTO ÇIKMACI  kısmından, Türkiye genelinde yer alan oto çıkmacılardan, parça-fiyat araştırması yaparak parçanızı temin edebilirsiniz.

 

* oto çıkma parça kategori kısmından, aradığınız oto çıkma parçanızı, kurumsal ve bireysel ilanlardan bulup alabilirsiniz.

 

 

  Hasarlı oto ve hurda belgeli araç Kamyon oto çıkma ilanları !

 

* otocikma.com web sitemizde  kurumsal ve bireysel üyeler;  HASARLI OTO HURDA BELGELİ OTO KAMYON OTO ÇIKMA PARÇALARI OTO ÇIKMA VE OTO YEDEK PARÇA ilanlarınızı ücretsiz verebilirsiniz.